مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان گیلان - جلسات سرمایه گذاران

مذاکره با خانم ایرانی، سرمایه گذار ایرانی مقیم کانادا جهت احداث دهکده سلامت مورخ 96/8/11

مذاکره با خانم ایرانی، سرمایه گذار ایرانی مقیم کانادا جهت احداث دهکده سلامت  مورخ 96/8/11

سرکار خانم ایرانی مقیم کانادا بوده و آمادگی حذب سرمایه‌گذاران ایرانی مقیم کانادا، جهت سرمایه‌گذاری در پروژه‌های سرمایه‌گذاری ایران را دارند. ایشان ضمن انجام هماهنگی‌های لازم در خصوص تأسیس بانک کانادایی در منطقه آزاد انزلی، آمادگی جذب پزشکان سرمایه‌گذار ایرانی را نیز دارند. ایشان به همراه جناب آقای دکتر قاسمی جراح و متخصص چشم، عضو هیأت مدیره بیمارستان نگاه و امام خمینی تهران در جلسه حضور یافتند. با توجه به فرصت‌های ارائه شده توسط منطقه آزاد تمایل به احداث ده کلینیک یا دهکده سلامت در منطقه آزاد و همچنین آمادگی لازم جهت ورود تجهیزات بیمارستانی و داروهای مورد نیاز بیمارستان را نیز دارند.

 

صورت جلسه

 
در روز 1396/8/30 ساعت 08:54:08 , شاخه: عمومی
 
 

مذاکره با هیات ترک و نماینده مهندسان مشاور نیروی آذربایجان(Mona)مورخ 96/6/26

مذاکره با هیات ترک و نماینده مهندسان مشاور نیروی آذربایجان(Mona)مورخ 96/6/26

جناب آقای سیف نژاد، رئیس جلسه در ابتدا به معارفه حاضرین و طرح موضوع جلسه پرداختند و سپس برای آشنایی بیشتر طرفین فیلم  فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان گیلان به نمایش درآمد.

سپس آقای امینی کارشناس بخش انرژی شرکت مهندسی مشاور نیروی آذربایجان و همچنین نماینده هیات خارجی به معرفی شرکت های چالیک و اریک و تک نام و توف سود(Calik /Erik/Teknam/Tuv-sud  )پرداختند و تشریح نمودند که این مجموعه با تشکیل یک هلدینگ سرمایه‌گذاری، ابتدا در کشور ترکیه نیروگاه بادی با ظرفیت 70 مگاوات فعالیت خود را آغاز نموده و هم اینک در حال تکمیل پروژه های سرمایه‌گذاری خود در زمینه انرژی‌های نو در کشورهای عراق، گرجستان، ترکمنستان و ایران می‌باشند و دراستان گیلان به طور مشخص قصد سرمایه‌گذاری در زمینه احداث نیروگاه بادی در دو منطقه الماس( مرز بین استان گیلان و استان اردبیل) و جیرنده واقع در جنوب شرقی منجیل را دارند.

 

صورت جلسه

 
در روز 1396/8/14 ساعت 13:32:57 , شاخه: عمومی
 
 

بررسی جانمایی منطقه ویژه اقتصادی لاهیجان مورخ 96/7/12

بررسی جانمایی منطقه ویژه اقتصادی لاهیجان مورخ 96/7/12

با عنایت به جلسات قبلی برگزار شده و همچنین استعلام صورت گرفته از اداره کل راه و شهرسازی استان، تأیید شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان و شورای عالی معماری و شهرسازی برای طرح منطقه ویژه الزامی می‌باشد. از طرفی با توجه به اینکه مقرر است منطقه ویژه اقتصادی لاهیجان به عنوان یک منطقه پیشران توسعه در استان مدنظر قرار گیرد؛ جناب آقای ضیابری به نمایندگی جامعه مشاوران ایران، طرح اولیه موردنظر را ارائه نمودند.

 

صورت جلسه

در روز 1396/8/13 ساعت 14:28:14 , شاخه: عمومی
 
 


عضویت در خبرنامه

ایمیل:

تگ‌ها